{{ unReadMessageCount }}

  Oyun Hakkında

  Yeni DLC Yayınlandı

  Beta

  Infinite Warfare'in dördüncü DLC harita paketi Retribution, dört yeni ve destansı çok oyunculu harita ve uzak Ice Planet'teki tenha bir askeri üste geçen korkutucu bir ortak zombi deneyimi olan The Beast from Beyond'u sunuyor.

  Retribution, facia sonrası kıyıdaki bir yarış pisti olan Carnage, evrenin uzak bir noktasında bulunan yüksek teknolojili bir alışveriş merkezi olan Altitude, medeniyetin bittiği noktada bulunan bir su kaynağı olan Depot 22 ve ufak bir Amerika kasabasının benzeri ve klasik Call of Duty®: Ghosts haritası Warhawk'un yeniden düzenlenmiş hali Heartland gibi savaşı çok oyunculu yeni Infinite Warfare ortamlarına taşıyor.

  The Beast from Beyond, 5 parçalı bir zombi deneyiminden oluşuyor ve kahramanlarımızı uzaya götürüyor. Ekibin, bu olayların kaynağı olan şeytani sebebi bulmak için bir sürü zombi sürüsüyle savaşması gerekecek.

   

  Digital Deluxe Edition

  Beta

  Call of Duty®: Infinite Digital Deluxe ile en iyi dijital fiyattan yararlanın. Call of Duty®: Infinite Warfare, Call of Duty: Modern Warfare® Remastered* VE Call of Duty: Infinite Warfare Season Pass'e** harika bir fiyatla sahip olun! Ayrıca Spaceland Paketindeki Terminal Bonus Haritasını, Bullethawk ve Hellstorm Kişiselleştirme Paketlerini ve bir Arama Kartı Setini içerir.

  *Oyun yayınlandığında Modern Warfare Remastered'da orijinal Call of Duty: Modern Warfare oyunundan sadece 10 çok oyunculu harita olacak. Ek Çok Oyunculu haritalar 31-12-2016 itibarıyla mevcut olacak. Modern Warfare Remastered tam bir oyun indirmedir. İnternet bağlantısı gereklidir. Daha fazla bilgi için: http://www.callofduty.com/MWR_FAQ.

  SEASON PASS TEKLİFİ: Satın alımdan sonra fazladan 10 Nadir Destek Paketi artı yeni prototip silahları üretmek için 1.000 Bonus Salvage.

  Beta

  Infinite Warfare üç benzersiz oyun modu sunar: Sefer, Çok Oyunculu ve Zombiler.

  Sefer modunda oyuncular komutan olan bir pilot Yüzbaşı Reyes olarak oynayarak ölümcül, son derece çetin uzay ortamlarının üstesinden gelmeye çalışırken amansız bir düşmana karşı kalan koalisyon güçlerine liderlik ediyor.

  Çok Oyuncu modunda akışkan momentum tabanlı bir hareket sistemiyle oyuncu odaklı harita tasarımı, derin kişiselleştirme imkanı ve her saniyenin değerli olduğu yoğun bir oyun deneyimi yaratan yepyeni bir savaş mekaniği sistemi bir araya geliyor. Savaş Makineleri, en iyi savaş sistemleridir. Her bir Makine, tamamen farklı oyun tarzları için tasarlanmış, oyuncu tarafından giyilen son teknoloji taktik savaş giysisidir.

  Zombi modunda oyuncuları zamanda geçmişe yolculuk yaparak bolca lunapark oyuncağının, müthiş bir atari salonunun yer aldığı 1980'lerin eğlence parkına götürüyor.

  Call of Duty®: Modern Warfare® geri döndü; yeni nesil için gerçek yüksek çözünürlükle tasarlandı. Hafızalardan silinmeyen seferi canlandırın ve çevrimiçi arkadaşlarınızla takım kurun.

  **Önerilen perakende fiyatları baz alınmıştır. Esas indirimler değişiklik gösterebilir. Infinity Warfare'a ait Season Pass içeriğini oyun içi mağazadan indirin. Season Pass alıcılarının ek ücret ödememeleri için harita paketlerini ayrıca satın almalarına gerek yok. Kullanılabilirlik, fiyatlandırma ve piyasaya sürme tarihleri platforma ve bölgeye göre farklılık gösterebilir. Sezon Pass içeriği ayrı satılabilir. Oyun gereklidir. Ayrı satılır.

   

  Digital Legacy Edition

  Beta

  Call of Duty®: Infinite Warfare Digital Legacy Edition comprend Call of Duty: Infinite Warfare et Call of Duty®: Modern Warfare® Remastered*. Vous recevrez aussi la carte bonus Terminal et le pack Zombies à Spaceland, avec un camouflage d'arme, une carte d'agent et un pack de cartes de bonne aventure.

  *À son lancement, Modern Warfare Remastered ne contiendra que 10 cartes multijoueur du jeu original Call of Duty: Modern Warfare. Des cartes supplémentaires seront disponibles d'ici le 31/12/2016. Modern Warfare Remastered est un jeu entièrement téléchargeable. Connexion Internet requise. Pour plus d'informations, consultez http://www.callofduty.com/MWR_FAQ.

  Infinite Warfare propose 3 modes de jeu : Campagne, Multijoueur et Zombies.

  En Campagne, incarnez le capitaine Reyes, un pilote devenu commandant, chargé de mener les dernières forces de la coalition contre un ennemi impitoyable, au milieu d'environnements spatiaux extrêmes.

  Le Multijoueur combine un système de mouvement fluide basé sur la dynamique, des cartes plaçant le joueur au centre de l'action, une personnalisation poussée et un tout nouveau système d'armures de combat. Le résultat : une expérience de jeu intense où chaque seconde compte. Les armures sont de redoutables machines de combat à la pointe de la technologie, et chacune est conçue pour un style de jeu particulier. Le joueur pourra aussi rejoindre l'une des quatre nouvelles unités d'intervention pour débloquer des cartes d'agent, des camouflages, des emblèmes et des armes propres à son unité.

  En Zombies, voyagez dans le temps pour affronter des morts-vivants dans un parc d'attractions des années 80 jalonné de manèges, d'une salle de jeux d'arcade incroyable et de montagnes russes grandioses.

  Call of Duty®: Modern Warfare® revient en version remasterisée HD pour une nouvelle génération. Revivez la campagne emblématique et faites équipe en ligne avec vos amis.

  Beta
  Beta

   

  Oyun Açıklaması

  Beta
  Terminal Bonus Haritasını, Spaceland Paketindeki Zombileri, silah kamuflajını, arama kartını ve bir Fate and Fortune Kartı Paketini içerir!

  Infinite Warfare üç benzersiz oyun modu sunar: Sefer, Çok Oyunculu ve Zombiler.

  Sefer modunda oyuncular komutan olan bir pilot Yüzbaşı Reyes olarak oynayarak ölümcül, son derece çetin uzay ortamlarının üstesinden gelmeye çalışırken amansız ve azılı bir düşmana karşı kalan koalisyon güçlerine liderlik ediyor.

  Çok Oyuncu modunda akışkan momentum tabanlı bir hareket sistemiyle oyuncu odaklı harita tasarımı, derin kişiselleştirme imkanı ve her saniyenin değerli olduğu yoğun bir oyun deneyimi yaratan yepyeni bir savaş mekaniği sistemi bir araya geliyor. Savaş Makineleri (Makineler), en iyi savaş sistemleridir. Her bir Makine, tamamen farklı oyun tarzları için tasarlanmış, oyuncu tarafından giyilen son teknoloji taktik savaş giysisidir. Oyuncular ayrıca takıma özgü arama kartı, kamuflaj, amblem ve silahların kilidini açmak için yepyeni dört Görev Takımından birine katılacak.

  Zombies modunda zamanda geçmişe yolculuk yaparak bolca lunapark oyuncağının, müthiş bir atari salonunun ve müthiş, eğlenceli ve çalışan bir eğlence treninin yer aldığı 1980'lerin eğlence parkında zombilerle savaşın. Bu modun daha önce çok sevilen Paskalya yumurtası, güçlendirme ve orijinal silah gibi yönlerinin yanında yepyeni takım mekanikleri, After Life Arcade ve Fate and Fortune Kartları gibi yenilikler göreceksiniz.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit or later
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 11 Compatible
  • İlave Notlar: Disk space requirement may change over time.
  Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir